100% wosk pszczeli (świece)


    Wosk pszczeli produkowany jest przez pszczołę miodną.
    Zapach - charakterystyczny, miodowy, zmieszany z zapachem propolisu.
    Kolor - od jasnożółtego do brązowego z odcieniem zielonym.
    Oprócz zastosowania w pszczelarstwie wykorzystywany jest też w przemyśle i lecznictwie.
    Świece czysto-woskowe z wosku pszczelego charakteryzują się przyjemnym wyglądem czystego produktu natury, najszlachetniejszego pochodzenia. Spalają się bezdymowo, rozsiewając w pomieszczeniu zapach czystości, a po pewnym czasie - delikatny zapach miodu i propolisu. Płomień tej świecy działa oczyszczająco na sfery duchowe oraz ciało fizyczne człowieka. Wartość jego przez wiele lat była niedoceniana. Kilkuminutowe palenie się świecy czysto-woskowej powoduje przepływ energii czystego działania i radości życia. Zaromatyzowane pomieszczenie nasycone lekkimi jonami, tak bardzo potrzebnymi w obecnej dobie kurzu, dymu oraz spalin, powoduje podnoszenie optymizmu, dając siłę do przezwyciężania trudności dnia codziennego, zamieniając problemy na sprawy do załatwienia, bezsilność na optymizm, załamanie na przypływ energii sił i zdrowia. Wydzielany ze świecy eliksir oczyszcza i jonizuje powietrze, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach osób chorych. Powoduje przepływ szczególnie dobrej energii uspokajając nerwy, wycisza emocje - oddalając chaos myśli, prostując je, usuwając negatywne. Powoduje szybszy powrót do zdrowia, szczególnie w chorobach układu oddechowego, krążenia i nerwowego.
   Produkowane przez mój zakład świece czysto-woskowe z wosku pszczelego spalają się czystym, jasnym płomieniem, bezdymowo. Wypalają się prawie w 100%, przez dobrze dobrane knoty z czystej bawełny.

   
Zaleca się:

     zapalić świece na czas minimum 15 - 60 min dziennie,
     po zdmuchnięciu płomienia knot należy zdusić palcami lub zatpoić na moment w świecy (czysta bawełna tli się po zdmuchnięciu),
     chronić świecę przed przegrzaniem, nie stawiać w nasłonecznionym miejscu,
     aktualnie nie używane świece przechowywać w suchym miejscu, w pozycji leżącej


Wyroby z wosku"API - MAUR"

Z.P.-U.-H.

mgr inż. zootechnik specjalność pszczelnictwo Maria Jaszczyk
Nowiny 1/1
77-400 Złotów
tel. +48 (67) 2652044

jaszczyk@kki.net.pl

powrót